phone icon

ZADZWOŃ I UMÓW SIĘ NA WIZYTĘ

48 796 902 902

Wynalazcą receptury Revitalash jest Doktor Michał Brinkenhoff. Był to specjalny prezent dla jego żony Gayle, która zachorowała na raka piersi. Agresywna chemioterapia uszkodziła jej piękne rzęsy, które stały się rzadkie i kruche.
Intensywne poszukiwania naukowe doktora Brinkenhoffa i zespołu utalentowanych chemików i kosmetologów, doprowadziły do opracowania takiej receptury produktu, dzięki której rzęsy Gayle po okresie pięciu tygodni zastosowania, stały się witalne i piękne.

RevitaBrow

Mascara od Revitalash®

Cena 90zł

Innowacyjny tusz do rzęs. Specjalna receptura produktu oraz zaprojektowana do niej szczoteczka maksymalizuje wygląd Twoich rzęs. Będą wyglądać one jeszcze pełniej i bardziej kusząco niż kiedykolwiek.

RevitaBrow

Eyelash Conditioner z formułą Advanced

Cena 3,5ml: 330zł (6 mcy kuracji) 2ml: 250zł (3 mce kuracji)

Eyelash Conditioner z formułą Advanced to odżywka – kosmeceutyk stymulujący wzrost rzęs. Sprawia, że naturalne rzęsy stają się dłuższe, grubsze, mocniejsze i piękniejsze. Pojemność – 3.5 ml oraz 2.0 ml. Widoczny rezultat już po 4-6 tygodniach zastosowania.

Nowa formuła RevitaLash® ADVANCED gwarantuje olśniewające efekty działając szybciej niż kiedykolwiek!

Efekty jej działania i bezpieczeństwo zostało potwierdzone przez 5 niezależnych instytutów badawczych. RevitaLash® Advanced jest przetestowany dermatologicznie, oftalmologicznie, nie wywołuje alergii, nie powoduje podrażnień ani zmian w kolorze siatkówki. Nowa bardziej zaawansowana i gęsta formuła powoduje, że odżywka nie sączy się na powierzchnię oka i można ją bezpieczniej aplikować tuż u nasady rzęs. Testy kliniczne nie wykazują żadnego wpływu na ciśnienie wewnątrzgałkowe oka ani ostrość widzenia.

RevitaBrow

Revitalsh RewitaBrow – odżywka do brwi

Cena: 270zł

Do produktów marki RevitaLash® dołączył kolejny innowacyjny produkt przeznaczony specjalnie do stymulowania wzrostu brwi RevitaBrow®.

Odżywka ma te sam składniki aktywne, co RevitaLash Eyelash Conditioner oraz dodatkowe wyciągi roślin tj. żeń-szeń, zielona herbata, wiciokrzew, nagietek, pszenica, palma sabałowa.

Dostępna pojemność 3 ml.

Spektakularnie poprawia wygląd brwi, sprawiając, że brwi są ciemniejsze, grubsze i pełniejsze.

Revitalash

Revitalash odżywka do rzęs dla alergików

Cena: 240zł

Odżywcza suplementacja.
Dostępna pojemność 3,75 ml.

Naturalnie kuszące rzęsy
Odżywcza suplementacja Nouriche™ Eyelash Conditioner wykorzystuje najnowsze osiągnięcia zespołu doktora Brinkenhoffa twórcy marki RevitaLash®. Nouriche™ przywróci blask i całkowicie odmieni Twoje rzęsy!

Opakowanie o pojemności 3.75 ml wystarcza na 6 miesięcy codziennej aplikacji (przy zastosowaniu zgodnie z zalecaniami producenta).

Stworzona z połączenia opatentowanego kompleksu nanopeptydów, odżywczego aloesu, ekstraktu miłorzębu japońskiego, flawonoidów, antyoksydantów, witamin oraz aminokwasów sprawia, że rzęsy stają się spektakularnie witalne i naturalnie kuszące.

Zadzwoń i umów się na wizytę

+48 796 902 902