phone icon

ZADZWOŃ I UMÓW SIĘ NA WIZYTĘ

48 796 902 902

Dietetyka holistyczna i suplementacja

Dietetyka holistyczna i suplementacja

Dietetyka holistyczna

W dzisiejszych czasach każdy człowiek żyje jak automat, pracuje do granic wyczerpania, niewłaściwie się odżywia, mało śpi, zamiast odpoczynku funduje sobie wiele pseudo wspomagających tabletek, które mają mu pomóc w szybkiej regeneracji organizmu. To wszystko doprowadza do złej pracy organizmu i w konsekwencji do choroby.

Odżywianie holistyczne podobnie jak medycyna holistyczna obejmuje człowieka w wymiarze nie tylko fizycznym ale również energetycznym i duchowym. Dotyczy integracji ciała, umysłu i ducha.

Dowiedz się więcej

Dietetyka holistyczna i suplementacja

Suplementacja

Organizm człowieka zbudowany jest z bilionów komórek i stan zdrowia zależy od funkcji tych komórek, które wymagają nieustannego zaopatrzenia w specyficzne składniki odżywcze potrzebne do prawidłowego przebiegu reakcji biochemicznych. Chroniczny niedobór wielu składników odżywczych jest najczęstszym powodem nieprawidłowej funkcji komórek i przyczyną wielu chorób. W związku z tym optymalne dzienne zaopatrzenie w kwasy nukleinowe, witaminy, kompleksy mineralne, peptydy, aminokwasy, białka o wysokiej aktywności biologicznej, lipidy, nienasycone kwasy tłuszczowe i inne składniki są kluczem do skutecznej profilaktyki i przywrócenia równowagi metabolicznej zachwianej przez choroby.

Dowiedz się więcej

Zadzwoń i umów się na wizytę

+48 796 902 902