phone icon

ZADZWOŃ I UMÓW SIĘ NA WIZYTĘ

48 796 902 902

Organizm człowieka zbudowany jest z bilionów komórek i stan zdrowia zależy od funkcji tych komórek, które wymagają nieustannego zaopatrzenia w specyficzne składniki odżywcze potrzebne do prawidłowego przebiegu reakcji biochemicznych. Chroniczny niedobór wielu składników odżywczych jest najczęstszym powodem nieprawidłowej funkcji komórek i przyczyną wielu chorób. W związku z tym optymalne dzienne zaopatrzenie w kwasy nukleinowe, witaminy, kompleksy mineralne, peptydy, aminokwasy, białka o wysokiej aktywności biologicznej, lipidy, nienasycone kwasy tłuszczowe i inne składniki są kluczem do skutecznej profilaktyki i przywrócenia równowagi metabolicznej zachwianej przez choroby.
Hipokrates nauczał, że Twoje pożywienie powinno być lekarstwem. Ta podstawowa prawda jest ignorowana na każdym kroku. Przestrzegając podstawowych zasad pielęgnacji organizmu od we wnętrz i zewnątrz zapewniamy sobie zdrowy i piękny wygląd.

Regularne stosowanie preparatów z linii Dienai jest naturalnym sposobem zarządzania swoim zdrowiem. Jest to możliwość wartościowego życia, bez odwiedzania aptek i szpitali. Jest to szczęśliwe, długie życie, bez chorób przewlekłych, bólu i cierpienia oraz sposobem na wydłużenie młodości.

Ważne jest, aby zrozumieć:
za nasze zdrowie nie są odpowiedzialni lekarze, lecz my sami

DIENAI

Dienai® jest to podstawowy produkt linii Dienai® , wytwarzanych przez firmę „Syberyjskie Centrum Farmakologii i Biotechnologii”, rezultat 25 letnich badań naukowców.

Stworzony został do korekcji zaburzeń metabolizmu kwasów nukleinowych.

Skład preparatu: ekstrakt mleczu ryb łososiowych (niskocząsteczkowe DNA); składniki dodatkowe: skrobia ziemniaczana, celuloza mikrokrystaliczna, chlorek sodu.

 

Uniwersalne efekty Dienai® są następujące:

Działanie odżywcze lub strukturalne:  zapewnia materiał „budulcowy” dla komórek. Najaktywniej wykorzystują go komórki szpiku kostnego, błon śluzowych, wątroby, tkanki limfatycznej. Zwiększa się także siła i wytrzymałość mięśni, w tym mięśnia sercowego.

Przeciwzapalne: Dienai® zapewnia zmniejszenie reakcji zapalnej, zwłaszcza nadmiernej, wychodzącej poza normy fizjologiczne. Działanie przeciwzapalne oligonukleotydów nie narusza procesów komórkowych i metabolicznych, a także nie wykazuje skutków ubocznych.

Przywrócenie metabolizmu: polepsza się metabolizm białkowy, harmonizuje się synteza i zużycie cholesterolu, glukoza znajdująca się we krwi szybciej dostaje się do komórek, a jej poziom we krwi normalizuje się.

Przywrócenie mikrokrążenia: Dienai® poprawia właściwości reologiczne krwi, co przyczynia się do niszczenia naczyniowych mikro skrzepów, przywraca drożność naczyń włosowatych i wzmacnia ich ściankę.

Immunomodulujące: Efekt rozwija się na poziomie szpiku kostnego, przywracane są te części szpiku kostnego, które były uszkodzone. Osiągnięta zostaje ciągła harmonizacja układu immunologicznego, bez jego stymulacji.

Detoksykacja: poprawia stan układu naczyniowego nerek, a także detoksykującą funkcję komórek wątrobowych. Dlatego też, przy przyjmowaniu Dienai®, przyspiesza się naturalne wydalanie toksyn, pochodzących ze środowiska zewnętrznego i wewnętrznego.

Eliminacja syndromu chronicznego zmęczenia: ze względu na normalizację komórek układu nerwowego i mózgu.

Mukolityczne: nukleotydy przyczyniają się do odtworzenia komórek błony śluzowej drzewa oskrzelowego i normalizacji funkcji nabłonka oskrzeli. To pomaga w uwolnieniu od śluzu, który zbiera się w oskrzelach przy chorobach przewlekłych.

Moczopędne: zapewnione jest dzięki właściwościom polimeru – tlenku polietylenu.

Dienai® zwiększa efekt terapeutyczny antybiotyków i leków przeciwbólowych.

CHONDROMARIN

 Chondromarin® – suplement o właściwościach chondroprotekcyjnych. Przeznaczony do biokorekcji chorób, którym towarzyszy niszczenie chrząstki i naruszenie struktury kości.

Skład:  oligonukleotydy mleczu ryb łososiowych (rozdrobnione kwasy nukleinowe) oraz kompleks białkowo-mineralny tkanki chrzęstnej ryb łososiowych.

Kompleks białkowo-mineralny tkanki chrzęstnej ryb łososiowatych zawiera elastyczne białko kolagenu, składniki chondroprotekcyjne (które stymulują procesy regeneracji chrząstek – chondroityna, glukozamina), kompleks mineralny z  bazą wapniowo – fosforanową.

Białko kolagenu zapewnia wytrzymałość i elastyczność kości, chrząstek, ścięgien, stawów, ścian naczyń krwionośnych i każdej innej tkanki łącznej.

 

Podstawą solidnych kości jest nie tylko wapń, ale i fosfor. Jeśli przyjmuje się oddzielnie wapń, ale nie bierze wystarczającej ilości fosforu, to nie nastąpi wzmocnienie tkanki kostnej. W Chondromarinie® kompleks wapniowo-fosforowy jest obecny w swoim naturalnym, zbilansowanym stanie. Kompleks ten trafia do krwiobiegu i wykorzystywany jest do wzmocnienia tkanki kostnej lub przywrócenia jej integralności.

Ten naturalny biokompleks (kolagen, chondroityna, glukozamina i wapń) jest tym komponentem, który sprawia, że produkty zawierające chrząstki łososia, są unikalną molekularną odżywką dla stawów. Nie da się przygotować tego biokompleksu w sposób syntetyczny, ponieważ zostanie zachwiana delikatna struktura, co prowadzić będzie do utraty wartości biologicznej. Chondromarin®, dzięki Technologii Axis, zapewnia organizmowi cały kompleks tych substancji odżywczych.

Na dzień dzisiejszy Chondromarin® jest jedynym źródłem substancji chondroprotektornych, o wysokim stopniu biodostępności. Unikalną cechą Chondromarinu® jest efekt przeciwnowotworowy. Chondromarin® posiada zdolność hamowania rozwoju nowych naczyń krwionośnych w zmienionych tkankach, przez co może być używany, jako środek wspomagający przy różnych zmianach nowotworowych: łagodnych i złośliwych.

U osób zdrowych i zajmujących się sportem, w celu utrzymania układu kostno-stawowego w dobrym stanie, rekomenduje się profilaktyczne przyjmowanie Chondromarinu® 2-3 razy w roku.

VENOMAX

Venomax® przeznaczony jest dla biokorekcji i profilaktyki w chorobach układu krążenia oraz do oczyszczania krwoobiegu m.in. z toksyn.

Skład preparatu: oligonukleotydy mleczu ryb łososiowych (rozdrobnione kwasy nukleinowe) oraz ekstrakt z pestek winogron.

Zdrowie naczyń jest jednym z podstawowych warunków długowieczności. Jednak w każdym wieku ogólny poziom funkcjonalności organizmu zależy od zdrowia systemu naczyniowego – centralnych i obwodowych tętnic. Dla dobrego funkcjonowania komórek ważny jest odpowiedni przepływ krwi, materiał budulcowy i optymalne dostarczanie składników z jelita do krwi!

Naczynia dostarczają każdej komórce tlen i substancje odżywcze.

Suplement nowej generacji – Venomax®, jest bardzo dobrym źródłem bioflawonoidów z czerwonych winogron.

Po pierwsze, zapewnia wysoki poziom dostawania się substancji czynnych do krwi.

Po drugie, działanie flawonoidów jest zwiększone dzięki oligonukleotydom pochodzących z Dienai®.

Resweratol i inne związki flawonoidów, krążące we krwi, uzdrawiają krwiobieg. Cząsteczki bioflawonoidów mogą wiązać ze sobą wolne rodniki – stąd ich działanie antyoksydacyjne. Działanie antyoksydacyjne nasion winogron jest wielokrotnie wyższe niż innych znanych antyoksydantów: witaminy E, C, selenu. Flawonoidy winogron posiadają zdolność wyprowadzania z organizmu substancji szkodliwych, poprawiając tym samym pracę wątroby. Przyczyniają się one do zniknięcia stanu zapalnego i posiadają właściwości antybakteryjne, wykazując tym samym działanie przeciwzapalne.

Substancje te, wiążą nadmiar cholesterolu i normalizują metabolizm lipidów, zapewniając działanie przeciwmiażdżycowe.

Flawonoidy przywracają integralność ścian naczyń. Wspomagają gojenie się mikro-urazów i uszkodzeń śródbłonka, normalizują przepuszczalność naczyń – efekt angioprotekcyjny.

Rekomendowany jest dla podtrzymania zdrowia, a także, jako środek profilaktyczny przy zaburzeniach metabolicznych.

Zadzwoń i umów się na wizytę

+48 796 902 902