Warning: file_exists(): open_basedir restriction in effect. File(/home/newlife18/domains/new-life.com.pl/public_html/wp-content/themes/fortuna/dynamic.css) is not within the allowed path(s): (/home/michalcz/domains/new-life.com.pl:/tmp:/var/tmp:/home/michalcz/.tmp:/home/michalcz/.php:/usr/local/php:/opt/alt:/etc/pki/tls/certs) in /home/michalcz/domains/new-life.com.pl/public_html/wp-content/themes/fortuna/includes/ext/option-tree/includes/ot-functions.php on line 255
phone icon

ZADZWOŃ I UMÓW SIĘ NA WIZYTĘ

48 796 902 902

W dzisiejszych czasach każdy człowiek żyje jak automat, pracuje do granic wyczerpania, niewłaściwie się odżywia, mało śpi, zamiast odpoczynku funduje sobie wiele pseudo wspomagających tabletek, które mają mu pomóc w szybkiej regeneracji organizmu. To wszystko doprowadza do złej pracy organizmu i w konsekwencji do choroby.
Odżywianie holistyczne podobnie jak medycyna holistyczna obejmuje człowieka w wymiarze nie tylko fizycznym ale również energetycznym i duchowym. Dotyczy integracji ciała, umysłu i ducha.

W trakcie konsultacji, ustala się indywidualną dietę w oparciu o testy organizmu. Podstawą do otrzymania informacji o stanie organizmu, istniejących w nim niedoczynnościach i nadczynnościach jest Express Test. Test ten pozwala na określenie stanu czynnościowego narządów wewnętrznych i układów (hormonalnego, kostnego, krwionośnego, limfatycznego). Jest bezbolesny i nieinwazyjny.

Informacje o możliwości wystąpienia obciążeń tj. pasożytów, bakterii, wirusów, nietolerancji pokarmowych uzyskuje się wykonując test EAV metodą dr. Voll’a.

Jest to jedna z najdokładniejszych metod diagnozy stworzonych przez człowieka. Na podstawie prawidłowo przeprowadzonego testu otrzymujemy obraz funkcjonowania całego organizmu a w szczególności to czy występują obciążenia pasożytnicze, bakteryjne, wirusowe lub grzybicze.

Dzięki metodzie Volla możemy wykryć toksyny w produktach spożywczych, jak również ocenić stan zatrucia poszczególnych narządów. W czasie jednego seansu diagnostycznego jesteśmy w stanie wykryć przyczyny aktualnych chorób , ryzyko wystąpienia następnych co jest niezwykle istotne dla szybkiego podjęcia leczenia.

Zapraszam na konsultacje:

  • Indywidualna dieta
  • Zmiana nawyków żywieniowych
  • Odkwaszanie organizmu
  • Dieta dla kobiet w ciąży i karmiących
  • Właściwe odchudzanie
  • Oczyszczanie organizmu z pasożytów, grzybów, bakterii i wirusów
  • Test na nietolerancje pokarmową
  • Biorezonans metodą Villa
Dietetyka holistyczna - Wrzak Malgorzata

Małgorzata Wrzak

mgr Dietetyk Holistyczny

Zadzwoń i umów się na wizytę

+48 796 902 902