phone icon

ZADZWOŃ I UMÓW SIĘ NA WIZYTĘ

48 796 902 902

Endermologia – wyszczuplanie, likwidacja tkanki tłuszczowej, redukcja cellulitu

Numer 1 na świecie w walce z cellulitem i tkanką tłuszczową

Ze względu na swoją skuteczność Endermologia jest to najstarszy i najpopularniejszy masaż próżniowy tkanki łącznej i mięśniowej. Francuskie przedsiębiorstwo LPG będące producentem aparatów do Endermologii dokładnie przebadało metody walki z cellulitem.

Przeprowadzone badania i ich analizy potwierdzają jej znakomitą skuteczność na trzech płaszczyznach:

  • efekty neurowegetatywne
    • stymulacja receptorów nerwowych.
  • wpływ na krążenie
    • znacznie lepszy przepływ limfy i krwi oraz zmniejszenie retencji wody.
  • oddziaływanie na tkankę
    • stymulacja fibroblastów, aktywacja lipolizy, zapobieganie i redukcja zwłóknienia, likwidacja cellulitu, modelowanie sylwetki, wygładzanie i ujędrnianie skóry.

 

Jego niewątpliwą zaletą jest fakt, że redukuje cellulit na każdym stopniu jego zaawansowania. Ponadto usprawnia przepływ limfy, w widoczny sposób ujędrnia skórę, znacznie zmniejsza widoczność uporczywych rozstępów. Co więcej korzystnie wpływa na gładkość skóry, usuwa nagromadzone w organizmie toksyny, przywraca metabolizm a pobudzone fibroblasty zwiększają produkcję kolagenu i elastyny. Taki masaż próżniowy zalecany jest kobietom oraz mężczyznom w celu uzyskania wymarzonego efektu idealnej skóry.

Endermologia jest najskuteczniejszą metodą przeprowadzania zabiegów estetycznych, jest też sposobem na zdrowy tryb życia. Motywuje ona do zdrowego odżywiania się i podjęcia aktywności fizycznej. W połączeniu ze zdrowym trybem życia endermologia może pobudzać uwalnianie opornego tłuszczu.

Zabiegi endermologii zaleca się w serii od 10 do 20 w zależności od specyfiki problemu. Zabiegi wykonuje się zwykle co drugi dzień. Gdy kuracja zostanie ukończona zalecane jest przeprowadzanie zabiegów podtrzymujących 1-2 razy na miesiąc.

Zadzwoń i umów się na wizytę

+48 796 902 902