phone icon

ZADZWOŃ I UMÓW SIĘ NA WIZYTĘ

48 796 902 902

Mezoterapia igłowa polega na dostarczeniu substancji aktywnych dokładnie tam, gdzie skóra najbardziej ich potrzebuje, dzięki śródskórnym iniekcjom odpowiednio skomponowanych koktajli.
Ma działanie dwukierunkowe – pierwsze wynika z bodźca mechanicznego, co powoduje miejscowe zwiększenie krążenia i pobudzenie aktywizacji procesów regeneracji, drugie jest reakcją na bodziec farmakologiczny wywołany przenikaniem czynników aktywnych, uruchamiających procesy lecznicze skóry.
Zobacz z jakich składników aktywnych korzystamy aby przywrócić ci pożądany wygląd i zredukować twoje rozstępy:

Osocze bogatopłytkowe

Jest substancją otrzymaną z własnej krwi pacjenta, która jest bogata w czynniki wzrostu, przez co stymuluje komórki macierzyste do regeneracji. Wstrzykując osocze bezpośrednio w rozstęp przyspieszamy proces regeneracji oraz odbudowy tkanek i pobudzamy fibroblasty do produkcji nowego kolagenu. Poza tym osocze charakteryzuje się działaniem gojącym, hemostatycznym, redukującym ból oraz powodującym silną biostymulację fibroblastów i regenerację tkanek. Dodatkowo jest całkowicie biokompatybilny i nie powoduje reakcji alergicznych ani immunologicznych co przekłada się na bezpieczeństwo pacjenta.

DMAE

To połączenie dimetyloaminoetanolu 3% i kwasu hialuronowego w stężeniu 2,5mg/ml, posiada intensywne działanie napinające skórę. Dimetyloaminoetanol zwiększa wydzielanie acetylocholiny i tym samym pobudza włókna mięśniowe. Powoduje to efekt liftingu, gdyż większe jest napięcie mięśniowe. Zapobiega wiotczeniu skóry i dobrze nawilża.

FASFATYDYLOCHOLINA

Wywołuje rozerwanie komórek tłuszczowych (adipocytów). Po wniknięciu do komórki wywołuje rozpad trójglicerydów, wraz z lipoproteinami jest transportowana do wątroby, gdzie następuje rozpad tłuszczów i wydalanie ich z organizmu.

KRZEMIONKA ORGANICZNA

Krzem działa napinająco i ujędrniająco na skórę. Wspomaga procesy regeneracyjne i przeciwstarzeniowe. Wykazuje działanie naprawcze w stosunku do tkanki łącznej oraz włókien kolagenowych skóry. Pobudza komórki naskórka do odnowy. Spowalnia procesy degeneracji elastyny, kolagenu i proteoglikanów.

Umów się już dziś na konsultację a pomożemy Ci dobrać odpowiedni program zabiegowy, aby zapewnić ci maksymalny możliwy rezultat.

+48 796 902 902