phone icon

ZADZWOŃ I UMÓW SIĘ NA WIZYTĘ

48 796 902 902

Endermologia – Wyszczuplanie, Likwidacja Tkanki Tłuszczowej, Redukcja Cellulitu

Numer 1 na świecie w walce z cellulitem i tkanką tłuszczową

Ze względu na swoją skuteczność Endermologia jest to najstarszy i najpopularniejszy masaż próżniowy tkanki łącznej i mięśniowej. Francuskie przedsiębiorstwo LPG będące producentem aparatów do Endermologii dokładnie przebadało metody walki z cellulitem.

Przeprowadzone badania i ich analizy potwierdzają jej znakomitą skuteczność na trzech płaszczyznach:

  • efekty neurowegetatywne
    • stymulacja receptorów nerwowych.
  • wpływ na krążenie
    • znacznie lepszy przepływ limfy i krwi oraz zmniejszenie retencji wody.
  • oddziaływanie na tkankę
    • stymulacja fibroblastów, aktywacja lipolizy, zapobieganie i redukcja zwłóknienia, likwidacja cellulitu, modelowanie sylwetki, wygładzanie i ujędrnianie skóry.

 

Jego niewątpliwą zaletą jest fakt, że redukuje cellulit na każdym stopniu jego zaawansowania. Ponadto usprawnia przepływ limfy, w widoczny sposób ujędrnia skórę, znacznie zmniejsza widoczność uporczywych rozstępów. Co więcej korzystnie wpływa na gładkość skóry, usuwa nagromadzone w organizmie toksyny, przywraca metabolizm a pobudzone fibroblasty zwiększają produkcję kolagenu i elastyny. Taki masaż próżniowy zalecany jest kobietom oraz mężczyznom w celu uzyskania wymarzonego efektu idealnej skóry.

Endermologia jest najskuteczniejszą metodą przeprowadzania zabiegów estetycznych, jest też sposobem na zdrowy tryb życia. Motywuje ona do zdrowego odżywiania się i podjęcia aktywności fizycznej. W połączeniu ze zdrowym trybem życia endermologia może pobudzać uwalnianie opornego tłuszczu.

Zabiegi endermologii zaleca się w serii od 10 do 20 w zależności od specyfiki problemu. Zabiegi wykonuje się zwykle co drugi dzień. Gdy kuracja zostanie ukończona zalecane jest przeprowadzanie zabiegów podtrzymujących 1-2 razy na miesiąc.

CENA: w serii 15 zabiegów 1500 zł

Biostymulacja Futura Pro – Modelowanie i Kształtowanie Sylwetki

Kompletny system kształtowania całego ciała. Pierwszy na światowym rynku system bioenergetyczny – łączący biostymulację, chromoterapię, działanie mikroprądów oraz sygnałów ultradźwiękowych. Urządzenie generuje 40 sygnałów dopasowanych do rodzaju tkanki i rodzaju problemu, który ma na celu modelowanie sylwetki, ujędrnianie i podnoszenie biustu, nieinwazyjną liposukcję brzucha, ud i pośladków.

Urządzenie Ultratone Futura Pro wykorzystuje technologię biostymulacji, czyli pobudzania mięśni do pracy przy użyciu sygnałów elektrycznych. Zabiegi te aktywują przede wszystkim mięśnie, a poprzez ich pracę tkankę tłuszczową, co korzystnie wpływa na stan skóry i procesy w niej zachodzące. Podczas terapii wybrane partie ciała lub twarzy podpinane są do urządzenia za pomocą hipoalergicznych, samoprzylepnych płytek. Siła impulsu ustalana jest zgodnie z odczuciami pacjenta, który ma odbierać cały zabieg jako komfortowy i przyjemny. Zabiegi trwają ok. 30 – 45 minut i mogą być powtarzane kilka razy w tygodniu, także dzień po dniu. W celu osiągnięcia pożądanych rezultatów należy wykonać serię zabiegów (od 12 do 20 zabiegów).

W biostymulacji Ultratone wykorzystywane są sygnały opracowane przez czołowych neurologów (przede wszystkim prof. Gertę Vrbovą z University College London). Sygnały te naśladują kształt i przebieg naturalnych impulsów, za pomocą których komunikują się ze sobą tkanki człowieka.

CENA: w serii 15 zabiegów  1050 zł

Mezoterapia igłowa

Mezoterapia igłowa polega na dostarczeniu substancji aktywnych dokładnie tam, gdzie skóra najbardziej ich potrzebuje, dzięki śródskórnym iniekcjom odpowiednio skomponowanych koktajli.
Ma działanie dwukierunkowe – pierwsze wynika z bodźca mechanicznego, co powoduje miejscowe zwiększenie krążenia i pobudzenie aktywizacji procesów regeneracji, drugie jest reakcją na bodziec farmakologiczny wywołany przenikaniem czynników aktywnych, uruchamiających procesy lecznicze skóry.
Poprzez wprowadzenie składników aktywnych możemy  zlikwidować cellulit zbity, włóknisty, wiotki, wodny a także zmniejszyć rozstępy.

Preparaty wykorzystywane do zabiegów:

OSOCZE BOGATOPŁYTKOWE

Jest substancją otrzymaną z własnej krwi pacjenta, która jest bogata w czynniki wzrostu, przez co stymuluje komórki macierzyste do regeneracji. Wstrzykując osocze bezpośrednio w rozstęp przyspieszamy proces regeneracji oraz odbudowy tkanek i pobudzamy fibroblasty do produkcji nowego kolagenu. Poza tym osocze charakteryzuje się działaniem gojącym, hemostatycznym, redukującym ból oraz powodującym silną biostymulację fibroblastów i regenerację tkanek. Dodatkowo jest całkowicie biokompatybilny i nie powoduje reakcji alergicznych ani immunologicznych co przekłada się na bezpieczeństwo pacjenta.

DMAE

To połączenie dimetyloaminoetanolu 3% i kwasu hialuronowego w stężeniu 2,5mg/ml, posiada intensywne działanie napinające skórę. Dimetyloaminoetanol zwiększa wydzielanie acetylocholiny i tym samym pobudza włókna mięśniowe. Powoduje to efekt liftingu, gdyż większe jest napięcie mięśniowe. Zapobiega wiotczeniu skóry i dobrze nawilża.

FASFATYDYLOCHOLINA

Wywołuje rozerwanie komórek tłuszczowych (adipocytów). Po wniknięciu do komórki wywołuje rozpad trójglicerydów, wraz z lipoproteinami jest transportowana do wątroby, gdzie następuje rozpad tłuszczów i wydalanie ich z organizmu.

KRZEMIONKA ORGANICZNA

Krzem działa napinająco i ujędrniająco na skórę. Wspomaga procesy regeneracyjne i przeciwstarzeniowe. Wykazuje działanie naprawcze w stosunku do tkanki łącznej oraz włókien kolagenowych skóry. Pobudza komórki naskórka do odnowy. Spowalnia procesy degeneracji elastyny, kolagenu i proteoglikanów.

 

L- KARNITYNA

Preparat o działaniu wyszczuplającym i antycellulitowym. Wyraźnie redukuje cellulit i przyśpiesza spalanie tkanki tłuszczowej. Skutecznie ujędrnia skórę i modeluje sylwetkę, poprawiając sprężystość i kondycję skóry po odchudzaniu. Wpływa korzystnie na regenerację i zwiększenie elastyczności skóry. Hamuje produkcję cholesterolu i zwiększa jego przemianę do kwasów żółciowych.

Produkt przeznaczony dla każdego rodzaju skóry, polecany szczególnie w przypadku cellulitu, obrzęków czy nadmiaru tkanki tłuszczowej.

 

WYCIĄG Z KARCZOCHA

Preparat o działaniu antycellulitowym i przeciw obrzękowym. Redukuje cellulit i przyśpiesza spalanie tkanki tłuszczowej oraz ujędrnia skórę i modeluje sylwetkę, poprawiając sprężystość i kondycję skóry po odchudzaniu. Wpływa korzystnie na regenerację i zwiększenie elastyczności skóry. Powoduje detoks organizmu czyli odtruwa z toksyn. Wpływa korzystnie na metabolizm glukozy i lipidów. Produkt polecany szczególnie w przypadku cellulitu, obrzęków czy nadmiaru tkanki tłuszczowej.

 

WYCIĄG Z NOSTRZYKA

Preparat o działaniu ujędrniającym, wygładzającym i antycellulitowym. Zawiera pochodne kumaryny z wyciągu z nostrzyka żółtego oraz rutynę rozpuszczalną w wodzie. Połączenie tych dwóch składników wpływa korzystnie na ograniczenie powstawania obrzęków. Skutecznie ujędrnia skórę i modeluje sylwetkę, poprawiając elastyczność i kondycję skóry.
Produkt przeznaczony dla skóry zwiotczałej, z cellulitem, obrzękami.
CENA: OD 250 ZŁ

Zadzwoń i umów się na wizytę

+48 796 902 902