phone icon

ZADZWOŃ I UMÓW SIĘ NA WIZYTĘ

48 796 902 902

Makijaż permanentny polega na wprowadzeniu barwnika pod skórę w celu wyeksponowania urody, ust , brwi czy oczu lub zamaskowania pewnych niedoskonałości. Pozwala wyrazić naszą osobowość, i podkreślić charakter. Należy pamiętać że makijaż permanentny utrzymuje się w przedziale między 3-5 lat.

Często myli się makijaż permanentny z tatuażem. Makijaż permanentny różni się od tatuażu głębokością wprowadzenia pigmentu, wielkością cząsteczki pigmentu, gęstością farby pigmentowej, wielkością i budową igły pigmentującej, rodzajem urządzenia pigmentującego, i trwałością pigmentacji.

W obu przypadkach: przy tatuażu i makijażu permanentnym, barwnik wprowadzony jest poprzez igły (maszynki i igły różnią się znacząco!) poruszające się pionowo „góra dół”, a każde wkłucie tworzy kolorowy punkt w skórze. Pożądany element kolorowy w skórze jest więc zbiorem punkcików ( obecnie można by przyrównać to do obrazu na monitorze, który to obraz składa się pojedynczych pikseli ). Jest to tradycyjna metoda pigmentacji. Inaczej dzieje się w przypadku metody PIÓRKOWEJ, gdzie makijaż brwi polega na wykonaniu obrazu pojedynczego włosa poprzez przerysowanie odpowiednią ilością specjalnie ostrych i elastycznych igieł, tzw. przez nas „piórek”, zatopionych w barwniku, który spływając po igłach, przedostaje się w głąb skóry. Metoda ta, nazwana „włoskową” lub „włos po włosie”, pozwala na uzyskanie bardzo realistycznej linii włosa, nie w formie punktów, jak w metodach tradycyjnych.

Metoda piórkowa zapewnia najbardziej naturalny wygląd brwi, oraz doskonale sprawdza się do wykonania kresek na powiekach. Jest to tak zwana „ręczna metoda” (nie elektryczna i nie maszynowa) wykonywania makijażu permanentnego.

Jeśli marzysz o perfekcyjnym kształcie brwi, pięknie podkreślonych oczach oraz nienagannym konturze i kolorze ust – zapraszamy  do naszego gabinetu.

Makijaż permanentny - NATALIA HALBINA

Natalia Halbina

Kosmetolog

Kosmetolog, wizażystka, stylistka rzęs marki Nouveau Lashes

ZADZWOŃ I UMÓW SIĘ NA WIZYTĘ

+48 796 902 902